Franchising: Často kladené otázky

Co je franchising ?

ikona OK

Franchising je moderním způsobem podnikání, kterým franchisant zajišťuje prodej a koupě zboží a služeb na základě dlouhodobého smluvního vztahu mezi franchisorem a franchisantem.

Už mám své podnikání, ale není to realitní kancelář, mohu se také přidat ?

ikona OK

Máte obchodní zkušenosti a víte, co všechno vás může při podníkání potkat, avšak svoboda a nezávislost plynoucí z podnikání je pro vás dostatečně silnou motivací. Přesně takové zájemce společnost RAA® hledá a nabízí jim velmi zajímavý systém.

Vlastním realitní kancelář, co mi systém RAA® nabízí ?

ikona OK

Především výhodu neustále expandující společnosti, kdy můžete poskytovat své služby po celém území České republiky všem svým klientům. Díky povinné spolupráci mezi členy sítě tak můžete zobchodovat téměř každou nemovitost a uspokojit každou poptávku po nemovitostech i mimo svůj místní trh.

Jsem realitní makléř, co mi nabízíte ?

ikona OK

Především výhodu know-how, které neustále aktualizuje a předáváme členům franchisingové sítě prostřednictvím pravidelných školení a také formou on-line znalostní báze (Intranet). Podpora v rámci sítě od centrály společnosti a v pravidelné školení Vám pomáhají při podnikání.

Proč bych měl vstoupit do realitní skupiny se svou kanceláří ?

ikona OK

Jednotlivci, malé a střední realitní kanceláře mají stále těžší podmínky pro svůj provoz. Jednou z hlavních výhod je možnost snížit náklady na inzerci a propagaci. Další nespornou výhodou je sdílení zkušeností se svými kolegy, kteří řeší podobné problémy a mají podobné zkušenosti.

Pokud máte zájem o otevření realitní kanceláře ve svém městě nebo chcete více informací,
prosím vyplňte tento formulář. Co nejdříve se Vám ozveme.
Kontaktujte nás