Franchising: Proč si otevřít vlastní RK ?

Budete nabízet službu, kterou lidé potřebují

ikona OK

Lidé potřebují bydlet a i v budoucnu budou potřebovat. Velikost českého trhu s nemovitostmi je přes 165 miliard Kč za rok. Stavební boom ustal, protože byla nasycena poptávka po developerských projektech. Pouze cca 45 % procent ze všech realitních obchodů realizují realitní kanceláře.

Vlastní patentované KNOW-HOW

ikona OK

Díky našemu KNOW-HOW, které jsme získali více než 20-ti letou realitní praxí, můžete nabídnout klientům nejlepší možné služby. Všechny informace vycházejí ze zkušeností makléřů nabytých při zprostředkování prodejů a pronájmů nemovitostí v České republice. Proto jsou kanceláře RAA® velmi úspěšné.

V ČR je 10.520.000 obyvatel a 4.375.000 domácností

ikona OK

Každý rok velké množství lidí hledá nové bydlení, ať již větší nebo menší. Právě tito lidé jsou cílovou skupinou pro realitní kanceláře. Samozřejmě ještě jsou tu i podnikatelé a firmy, které taky potřebují své prostory.

Nemusíte být odborníkem na reality, právo, stavby

ikona OK

Vše potřebné Vás naučíme v našich školeních, povedeme Vás po celou dobu Vašeho podnikání. Navíc všichni členové sítě mají 365 dní v roce / 7 dní v týdnu / 24 hodin denně k dispozici aktuální informace prostřednictvím on-line Intranetu.

Pokud máte zájem o otevření realitní kanceláře ve svém městě nebo chcete více informací,
prosím vyplňte tento formulář. Co nejdříve se Vám ozveme.
Kontaktujte nás